Trajectory of the route on the map
Wałcz, D.A.
→
Poznań, D.A.
Wałcz, D.A. → Poznań, D.A.
Poznań, D.A. → Wałcz, D.A.
See route stops on the map
CloseService Directions
Wałcz, D.A. → Poznań, D.A.
Poznań, D.A. → Wałcz, D.A.
Operating Dates and Days
Everyday
Year-Round
Schedule
05:00, 17:00
Type & Route Name:
Bus Wałcz - Poznań
Itinerary:
Wałcz - Chwiram - Gostomia - Niekursko - Trzcianka - Kuźnica Czarnkowska - Zofiowo - Czarnków - Lubasz - Miłkowo - Sokołowo - Klempicz - Piotrowo - Obrzycko - Gaj Mały - Szamotuły - Pamiątkowo - Mrowino - Napachanie - Chyby - Przeźmierowo - Poznań
Additional Information:
-
Service Statistics:
Trip distance №1: 126.89 km
Stops: 32
Trip distance №2: 125.79 km
Stops: 31
Direction: Wałcz, D.A. → Poznań, D.A.
Wałcz, D.A. Wałcz, Plac Wolności Wałcz, Dolne Miasto Chwiram Gostomia Niekursko Trzcianka, 27 Stycznia NŻ Trzcianka D.A. Trzcianka, Sikorskiego NŻ Kuźnica Czarnkowska Zofiowo, skrz. Czarnków D.A. Czarnków, szpital Czarnków, Os. Parkowe Lubasz Bończa Miłkowo Sokołowo Klempicz Piotrowo II Obrzycko, Rynek Gaj Mały Szamotuły, Powstańców Wielkopolskich Szamotuły, D.A. Szamotuły, Dworcowa Pamiątkowo Mrowino, Poznańska Napachanie, Poznańska Chyby, Szamotulska Przeźmierowo, Leśna Szpitalna Poznań, D.A. Direction: Poznań, D.A. → Wałcz, D.A.
Poznań, D.A. Swoboda Przeźmierowo, Leśna Chyby, Szamotulska Napachanie, Poznańska Mrowino, Poznańska Pamiątkowo Szamotuły, Dworcowa Szamotuły, D.A. Szamotuły, Powstańców Wielkopolskich Gaj Mały Obrzycko, Rynek Klempicz Sokołowo Miłkowo Bończa Lubasz Czarnków, Os. Parkowe Czarnków, szpital Czarnków D.A. Zofiowo Kuźnica Czarnkowska Trzcianka, SIkorskiego NŻ Trzcianka D.A. Trzcianka, 27 Stycznia NŻ Niekursko Gostomia Chwiram Wałcz, Dolne Miasto Wałcz, Plac Wolności Wałcz, D.A. Comments :