Trajectory of the route on the map
Randla → A.Laikmaa
Viru keskus 3 → Randla
See route stops on the map
CloseService Directions
Randla → A.Laikmaa
Viru keskus 3 → Randla
Operating Dates and Days
Weekdays
Year-Round
Schedule
05:21 - 00:00 every 10 min
Operating Dates and Days
Sa
Year-Round
Schedule
05:25 - 00:01 every 10 min
Operating Dates and Days
Su
Year-Round
Schedule
06:33 - 23:55 every 12 min
Itinerary:
Randla - Pelguranna - Supelranna - Vihuri - Puhangu - Nisu - Kolde puiestee - Maisi - Härjapea - Telliskivi - Tehnika - hotell "Tallinn" - A.Adamsoni - Vabaduse väljak - Estonia - A.Laikmaa
Additional Information:
-
Service Statistics:
Trip distance №1: 6.33 km
Stops: 17
Trip distance №2: 5.64 km
Stops: 14
Direction: Randla → A.Laikmaa
Direction: Viru keskus 3 → Randla
Comments :