Trajectory of the route on the map
Plac Kościuszki
→
Smolęcin
(przez: Przecław)
(przez: Stobno)
(przez: Przecław)
Plac Kościuszki → Smolęcin
Smolęcin → Plac Kościuszki
Plac Kościuszki → Kołbaskowo
Kołbaskowo →
Plac Kościuszki (przez: Przecław)
Plac Kościuszki →
Smolęcin (przez: Stobno)
Smolęcin →
Plac Kościuszki (przez: Przecław)
See route stops on the map
CloseService Directions
Plac Kościuszki → Smolęcin
Smolęcin → Plac Kościuszki
See more trips
Plac Kościuszki → Kołbaskowo
Kołbaskowo → Plac Kościuszki (przez: Przecław)
Plac Kościuszki → Smolęcin (przez: Stobno)
Smolęcin → Plac Kościuszki (przez: Przecław)
Operating Dates and Days
Weekdays
Year-Round
Schedule
04:26, 05:35, 06:12, 07:02, 07:27, 08:25, 10:35, 11:55, 14:37, 15:58, 17:16, 19:04, 20:21
Operating Dates and Days
Weekends
Year-Round
Schedule
05:34, 06:54, 09:34, 11:24, 14:24, 15:34, 16:54, 20:21, 21:31
Type & Route Name:
Bus 243 (Szczecin - Smolęcin)
Itinerary:
Szczecin: al. Piastów - Mieszka I - Południowa - Cukrowa;
Warzymice; Będargowo; Warnik; Barnisław; Smolęcin.
Smolęcin; Karwowo; Warzymice;
Szczecin: Cukrowa - Południowa - Mieszka I - al. Piastów.
Service Statistics:
Trip distance №1: 16.1 km
Stops: 21
Trip distance №2: 11.61 km
Stops: 18
Trip distance №3: 18.77 km
Stops: 22
Trip distance №4: 17.07 km
Stops: 21
Trip distance №5: 24.11 km
Stops: 31
Trip distance №6: 14.4 km
Stops: 20
Direction: Plac Kościuszki → Smolęcin
Direction: Smolęcin → Plac Kościuszki
Comments :