Trajectory of the route on the map
Pärnu bussijaam
→
Pärnu bussijaam
See route stops on the map
CloseService Directions
Pärnu bussijaam → Pärnu bussijaam
Operating Dates and Days
Everyday
Year-Round
Schedule
Itinerary:
Pärnu bussijaam - Teater 1 - Tallinna mnt - Rohu - Härma - Savi - Lennusalk - Central - Melluka - Printsu - Kiilu - Madise - Lepplaane tee - Räägu tee - Kilksamaa - Harjaka - Muda - Männiku - Valve - Tiglitsa - Karukäpa - Ata - Metsaotsa - Hüntali - Asfaldi - Jänesselja - Salu - Vingiküla - Savi - Härma - Rohu - Tallinna mnt - Teater - Pärnu bussijaam
Additional Information:
-
Service Statistics:
Trip distance №1: 31.9 km
Stops: 34
Direction: Pärnu bussijaam → Pärnu bussijaam
Comments :