Trajectory of the route on the map
See route stops on the map
CloseItinerary:
Kesklinn - Bussijaam - Teater 3 - Tallinna mnt - Linda - Puiestee - Laeva - Vana-Sauga - Laeva - Puiestee - Linda - Tallinna mnt - Teater 1 - Tallinna mnt - Jaani - Toome - Põllu - Vana-Pärnu - Põllu - Emajõe - Jaani - Tallinna mnt - Teater - Bussijaam - Kesklinn
Additional Information:
-
Service Statistics:
Trip distance №1: 11.12 km
Stops: 25
Direction: Kesklinn → Kesklinn
Comments :