Trajectory of the route on the map
Kesklinn → Sauga kool
Sauga kool → Bussijaam
See route stops on the map
CloseService Directions
Kesklinn → Sauga kool
Sauga kool → Bussijaam
Itinerary:
Kesklinn - Bussijaam - Teater 1 - Tallinna mnt - Rohu - Härma - Savi - Vingiküla - Salu - Sauga alevik - Jänesselja - Lepplaane tee - Nurme - Udika - Tanni - Rehe - Ullaste - Sauga kool
Additional Information:
-
Service Statistics:
Trip distance №1: 11.73 km
Stops: 18
Trip distance №2: 11.52 km
Stops: 17
Direction: Kesklinn → Sauga kool
Direction: Sauga kool → Bussijaam
Comments :