Trajectory of the route on the map
Rypin, D.A.
→
Włocławek, D.A./D.K.
Rypin, D.A. → Włocławek, D.A./D.K.
Włocławek, D.A./D.K. → Rypin, D.A.
See route stops on the map
CloseService Directions
Rypin, D.A. → Włocławek, D.A./D.K.
Włocławek, D.A./D.K. → Rypin, D.A.
Operating Dates and Days
Weekdays
Year-Round
Schedule
06:40, 14:30
Type & Route Name:
Bus Rypin - Włocławek (przez Klonowo)
Itinerary:
Rypin - Ławy - Głowińsk - Cetki - Ostrowite - Brzuze - Ugoszcz - Giżynek - Wojnowo - Zbójno - Adamki - Klonowo - Dąbrówka - Zajeziorze - Moszczonne - Lubin - Kikół - Konotopie - Złotopole - Lipno - Borek - Białowieżyn - Radomice - Krzyżówki - Popowo - Łochocin - Cyprianka - Fabianki - Bogucin - Szpetal Górny - Włocławek
Operator:
KPTS Włocławek o/Lipno
Additional Information:
-
Service Statistics:
Trip distance №1: 68.82 km
Stops: 41
Trip distance №2: 69.88 km
Stops: 42
Direction: Rypin, D.A. → Włocławek, D.A./D.K.
Rypin, D.A. Rypin, Kościuszki Ławy Głowińsk Cetki II Cetki I Ostrowite I Ostrowite Lisiaki Brzuze I Ugoszcz Giżynek Wojnowo, skrz. Wojnowo Zbójno Adamki Klonowo I Klonowo II Dąbrówka Moszczenne Zajeziorze Lubin Kikół, Rypińska Konotopie Złotopole Złotopole, cmentarz Lipno, D.A. Lipno, Włocławska Borek Białowieżyn Radomice Krzyżówki Popowo Łochocin Cyprianka Fabianki - Urząd Gminy Bogucin I Szpetal Górny - kościół Włocławek, Plac Kopernika Włocławek, Plac Wolności (SDH) Włocławek, D.A./D.K. Direction: Włocławek, D.A./D.K. → Rypin, D.A.
Włocławek, D.A./D.K. Szpetal Górny - kościół Bogucin I Fabianki - Urząd Gminy Cyprianka Łochocin Popowo Krzyżówki Radomice Białowieżyn Borek Lipno, Włocławska Lipno, D.A. Lipno, Wojska Polskiego I Złotopole, cmentarz Złotopole Konotopie Kikół, Rypińska Lubin Zajeziorze Moszczenne Dąbrówka Klonowo II Klonowo I Adamki Zbójno Wojnowo Wojnowo, skrz. Giżynek Ugoszcz Brzuze I Brzuze Lisiaki Ostrowite Ostrowite I Cetki I Cetki II Głowińsk Ławy Rypin, Kościuszki Rypin, Nowy Rynek Rypin, D.A. Comments :