Trajectory of the route on the map
Rypin, D.A.
→
Toruń, D.A.
Rypin, D.A. → Toruń, D.A.
Toruń, D.A. → Rypin, D.A.
See route stops on the map
CloseService Directions
Rypin, D.A. → Toruń, D.A.
Toruń, D.A. → Rypin, D.A.
Operating Dates and Days
Everyday
Year-Round
Schedule
06:45
Type & Route Name:
Bus Rypin - Toruń (przez Golub-Dobrzyń)
Itinerary:
Rypin - Ławy - Głowińsk - Cetki - Ostrowite - Duszoty - Dobre - Radomin - Bocheniec - Szafarnia - Sadykierz - Białkowo - Golub-Dobrzyń - Podzamek Golubski - Krążno - Poćwiardowo - Ostrowite - Napole - Frydrychowo - Kowalewo Pomorskie - Szychowo - Elzanowo - Wielka Łąka - Gronowo - Brzeźno - Rogówko - Grębocin - Toruń
Operator:
KPTS Włocławek o/Lipno
Additional Information:
kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku:
From Rypina: 06:45
From Torunia: 12:30
nie kursuje w dniu 1 Stycznia, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 Grudnia:
From Torunia: 17:50
Service Statistics:
Trip distance №1: 72.97 km
Stops: 43
Trip distance №2: 73.97 km
Stops: 43
Direction: Rypin, D.A. → Toruń, D.A.
Rypin, D.A. Rypin, Kościuszki Ławy Głowińsk Cetki II Cetki I Ostrowite I Ostrowite Duszoty Dobre Bachórz Radomin Radomin I Bocheniec Szafarnia, skrz. Sadykierz Białkowo Golub-Dobrzyn, Szosa Rypińska Golub-Dobrzyń, D.A. Golub-Dobrzyń, Piłsudskiego Golub-Dobrzyń, Hallera Golub-Dobrzyń, Zamek Podzamek Golubski Krążno Poćwiardowo Ostrowite Golubski Napole Frydrychowo Kowalewo Pomorskie, D.K. Kowalewo Pomorskie, Św. Mikołaja Szychowo Elzanowo Wielka Łąka Gronowo Brzeźno Rogówko Grębocin Toruń, Bajeczna Olsztyn, Suwalska Toruń, Dziewulskiego Toruń, Rubinkowo Toruń, Targowa Toruń, D.A. Direction: Toruń, D.A. → Rypin, D.A.
Toruń, D.A. Toruń, Targowa Toruń, Rydygiera Toruń, Dziewulskiego Olsztyn, Suwalska Grębocin Rogówko Brzeźno Gronowo Wielka Łąka Elzanowo Szychowo Kowalewo Pomorskie, Toruńska Kowalewo Pomorskie, D.K. Frydrychowo Napole Ostrowite Golubskie Poćwiardowo Krążno Podzamek Golubski Golub-Dobrzyń, Zamek Golub-Dobrzyń, Hallera Golub-Dobrzyń, Piłsudskiego Golub-Dobrzyń, D.A. Golub-Dobrzyń, Szosa Rypińska Białkowo Sadykierz Szafarnia, skrz. Bocheniec Radomin I Radomin Bachórz Dobre Duszoty Ostrowite Ostrowite I Cetki I Cetki II Głowińsk Ławy Rypin, Kościuszki Rypin, Nowy Rynek Rypin, D.A. Comments :