Trajectory of the route on the map
Zelów, Plac Dąbrowskiego
→
Bandurskiego - Dw. Łódź Kaliska (1599)
Zelów, Plac Dąbrowskiego → Bandurskiego - Dw. Łódź Kaliska (1599)
Bandurskiego - Dw. Łódź Kaliska (2090) → Zelów, Plac Dąbrowskiego
See route stops on the map
CloseService Directions
Zelów, Plac Dąbrowskiego → Bandurskiego - Dw. Łódź Kaliska (1599)
Bandurskiego - Dw. Łódź Kaliska (2090) → Zelów, Plac Dąbrowskiego
Operating Dates and Days
Weekdays
Year-Round
Schedule
04:55, 12:55
Operating Dates and Days
Sa
Year-Round
Schedule
08:39, 12:55
Type & Route Name:
Bus Zelów - Łódź
Itinerary:
Zelów - Bachorzyn - Buczek - Wola Buczkowska - Czestków B - Czestków A - Mauryca - Gorczyn - Łask - Orpelów - Dobroń - Chechło Drugie - Chechło Pierwsze - Pabianice - Ksawerów - Łódź
Additional Information:
Odjazdy z Zelowa - 04:55U, 12:55U
Odjazdy z Łodzi - 06:30U, 14:50U
U - nie kursuje 24 i 31 grudnia, 2 maja, 2 listopada i w piątek po Bożym Ciele.
Service Statistics:
Trip distance №1: 50.3 km
Stops: 27
Trip distance №2: 50.04 km
Stops: 28
Direction: Zelów, Plac Dąbrowskiego → Bandurskiego - Dw. Łódź Kaliska (1599)
Zelów, Plac Dąbrowskiego Zelów, Kościuszki - Dom Kultury Zelów - Herbertów Bachorzyn Buczek Wola Buczkowska Czestków B Czestków A Mauryca Gorczyn I Łask, Narutowicza / Jana Pawła II Łask, 9 Maja / Południowa Łask, Warszawska / Szpital Łask, Leśników Polskich Prefabrykaty Łask, Leśników Polskich / Bazarowa Przygoń Dobroń Chechło II Chechło Pierwsze, Karolewska Pabianice, Łaska/Wiejska Zamkowa - Kościuszki(Pabianice) Pabianice, Partyzancka / Konstantynowska Łódzka - Widzew -Żdżary (3149) Pabianicka - Chocianowicka (0671) Politechniki - r. Lotników Lwowskich (0809) Politechniki - Radwańska (kampus PŁ) (0816) Bandurskiego - Dw. Łódź Kaliska (1599) Direction: Bandurskiego - Dw. Łódź Kaliska (2090) → Zelów, Plac Dąbrowskiego
Comments :