Trajectory of the route on the map
Abancay
→
Parque Ángel Barroco
Abancay → Parque Ángel Barroco
Parque Ángel Barroco → Abancay
See route stops on the map
CloseService Directions
Abancay → Parque Ángel Barroco
Parque Ángel Barroco → Abancay
Type & Route Name:
Bus C1M
Itinerary:
Hacia Lurigancho/Chosica:
Avenida Nicolás de Piérola - Avenida Almirante Miguel Grau - Avenida Alto de la Alianza - Avenida Nicolás Ayllón - Carretera Central (PE-22) - Avenida Nicolás Ayllón (PE-22) - Avenida Las Flores (PE-22) - Avenida Lima Sur (PE-22) - Avenida Lima Norte (PE-22) - Avenida Simón Bolívar (PE-22) - Avenida 5 de Setiembre.
Hacia Lima:
Avenida 5 de Setiembre - Avenida Simón Bolívar (PE-22) - Avenida Lima Norte (PE-22) - Avenida Lima Sur (PE-22) - Avenida Las Flores (PE-22) - Avenida Nicolás Ayllón (PE-22) - Avenida Malecón Manco Cápac (PE-22) - Carretera Central (PE-22) - Avenida Nicolás Ayllón - Avenida Almirante Miguel Grau - Avenida Nicolás de Piérola.
Operator:
Comité 1 de Microbuses.
Service Statistics:
Trip distance №1: 45.9 km
Stops: 79
Trip distance №2: 46.35 km
Stops: 77
Direction: Abancay → Parque Ángel Barroco
Direction: Parque Ángel Barroco → Abancay
Comments :