Trajectory of the route on the map
See route stops on the map
CloseType & Route Name:
Bus 12-1
Itinerary:
Kesklinn - Ruubi - Raudtee - Kingu - Smuuli - Tooma - Aia - Kauba - Päevakeskus - Vahtra - Haigla - Tori - Abaja - Põduste - Tuulte Roos - Põduste - Abaja - Pargi - Kesklinn
Operator:
Harjumaa Liinid AS
Additional Information:
-
Service Statistics:
Trip distance №1: 6.9 km
Stops: 19
Direction: Kesklinn → Kesklinn
Comments :