Trajectory of the route on the map
Krowodrza Górka
→
Górka Narodowa Wschód
Krowodrza Górka → Górka Narodowa Wschód
Górka Narodowa Wschód → Krowodrza Górka
See route stops on the map
CloseService Directions
Krowodrza Górka → Górka Narodowa Wschód
Górka Narodowa Wschód → Krowodrza Górka
Operating Dates and Days
Weekdays
Year-Round
Schedule
23:16, 00:16, 01:16, 02:16, 03:16
Operating Dates and Days
Weekends
Year-Round
Schedule
23:16, 23:46, 00:16, 00:46, 01:16, 01:46, 02:16, 03:16
Type & Route Name:
Bus 637
Itinerary:
Krowodrza Górka - Fieldorfa-Nila - Prądnicka - Opolska - Mackiewicza - Siewna - Kuźnicy Kołłątajowskiej - al. 29 Listopada - Meiera - Górka Narodowa Wschód (z powrotem: Meiera - al. 29 Listopada - Siewna)
Service Statistics:
Trip distance №1: 4.38 km
Stops: 11
Trip distance №2: 4.13 km
Stops: 8
Direction: Krowodrza Górka → Górka Narodowa Wschód
Direction: Górka Narodowa Wschód → Krowodrza Górka
Comments :