Trajectory of the route on the map
See route stops on the map
CloseType & Route Name:
Bus 635B
Itinerary:
Rautatientori - Kaivokatu - Unioninkatu - Siltasaarenkatu - Hämeentie - Mäkelänkatu - Tuusulanväylä - Koivukylänväylä - Tuusulantie - Vanha Tuusulantie
Operator:
Oy Pohjolan Liikenne Ab
Service Statistics:
Trip distance №1: 26.95 km
Stops: 33
Direction: Rautatientori → Jussla
Comments :