Trajectory of the route on the map
Działoszyn, Plac Wolności
→
Rogowiec, Plac Centralny
Działoszyn, Plac Wolności → Rogowiec, Plac Centralny
Rogowiec, Plac Centralny → Działoszyn, Plac Wolności
See route stops on the map
CloseService Directions
Działoszyn, Plac Wolności → Rogowiec, Plac Centralny
Rogowiec, Plac Centralny → Działoszyn, Plac Wolności
Operating Dates and Days
Everyday
Year-Round
Schedule
12:50, 20:50
Type & Route Name:
Bus Działoszyn - Rogowiec
Itinerary:
Działoszyn - Trębaczew - Dylów Rządowy - Pajęczno - Wręczyca - Biała - Chruścińskie - Rząśnia - Zielęcin - Chabielice - Osiny - Trząs - Zarzecze - Kuźnica Kaszewska - Nowy Janów - Rogowiec
Additional Information:
Linia przyśpieszona.
Service Statistics:
Trip distance №1: 56.38 km
Stops: 23
Trip distance №2: 56.17 km
Stops: 21
Direction: Działoszyn, Plac Wolności → Rogowiec, Plac Centralny
Działoszyn, Plac Wolności Działoszyn, Piłsudskiego / osiedle Działoszyn, Piłsudskiego / CPN Trębaczew, PKP Trębaczew, kościół Trębaczew, park Dylów Rządowy Pajęczno, Wieluńska Pajęczno, D.A. Wręczyca Biała, PKP Biała, zlewnia mleka Biała, Działy Chruścińskie Rząśnia Zielęcin Chabielice, park Osiny, skrz. Trząs, nr 23 Zarzecze Kuźnica Kraszewska Nowy Janów Rogowiec, Plac Centralny Direction: Rogowiec, Plac Centralny → Działoszyn, Plac Wolności
Rogowiec, Plac Centralny Kuźnica Kraszewska Zarzecze Trząs, nr 23 Chabielice, park Zielęcin Rząśnia Chruścińskie Biała, Działy Biała, zlewnia mleka Biała, PKP Wręczyca Pajęczno, D.A. Pajęczno, Wieluńska Dylów Rządowy Trębaczew, park Trębaczew, kościół Trębaczew, PKP Działoszyn, Piłsudskiego / CPN Działoszyn, Piłsudskiego / osiedle Działoszyn, Plac Wolności Comments :