Trajectory of the route on the map
Przystajń, Rynek
→
Dworzec Autobusowy
Przystajń, Rynek → Dworzec Autobusowy
Dworzec Autobusowy → Przystajń, Rynek
See route stops on the map
CloseService Directions
Przystajń, Rynek → Dworzec Autobusowy
Dworzec Autobusowy → Przystajń, Rynek
Operating Dates and Days
Weekdays
From 13.01 To 22.03
Schedule
06:30
Operating Dates and Days
Weekdays
From 01.04 To 31.05
Schedule
06:30
Operating Dates and Days
Weekdays
From 01.09 To 27.10
Schedule
06:30
Operating Dates and Days
Weekdays
From 05.11 To 30.12
Schedule
06:30
Type & Route Name:
Bus Przystajń - Częstochowa (przez Zamłynie)
Service Statistics:
Trip distance №1: 34.63 km
Stops: 29
Trip distance №2: 34.61 km
Stops: 28
Additional Information:
-
Itinerary:
Przystajń - Panki - Praszczyki - Kawki - Zamłynie - Truskolasy - Golce - Klepaczka - Wręczyca Wielka - Kalej - Wydra - Nowa Gorzelnia - Częstochowa
Direction: Przystajń, Rynek → Dworzec Autobusowy
Przystajń, Rynek Przystajń, Częstochowska Panki, OSP Praszczyki Kawki, OSP Zamłynie I Zamłynie II Zamłynie, skrz. Truskolasy, Kopernika Truskolasy, Częstochowska / cmentarz Golce I Golce II Golce III Wręczyca Wielka, 3 Maja / las Wręczyca Wielka, 3 Maja / centrum Wręczyca Wielka Kolonia Kalej, Wręczycka / Torowa Kalej, Wręczycka / Kopalniana Wydra Nowa Gorzelnia, nr 75 Nowa Gorzelnia, nr 23 BIAŁOSTOCKA ŁĘCZYCKA WRĘCZYCKA RYNEK WIELUŃSKI KOMENDA MIEJSKA POLICJI DĄBROWSKIEGO - SĄDY KOŚCIUSZKI Dworzec Autobusowy Direction: Dworzec Autobusowy → Przystajń, Rynek
Dworzec Autobusowy DĄBROWSKIEGO - SĄDY KOMENDA MIEJSKA POLICJI RYNEK WIELUŃSKI WRĘCZYCKA ŁĘCZYCKA BIAŁOSTOCKA Nowa Gorzelnia, nr 23 Nowa Gorzelnia, nr 75 Wydra Kalej, Wręczycka / Kopalniana Kalej, Wręczycka / Torowa Wręczyca Wielka Kolonia Wręczyca Wielka, 3 Maja / Centrum Wręczyca Wielka, 3 Maja / las Golce III Golce II Golce I Truskolasy, Częstochowska / cmentarz Truskolasy, Kopernika Zamłynie, skrz. Zamłynie II Zamłynie I Kawki, OSP Praszczyki Panki, OSP Przystajń, Częstochowska Przystajń, Rynek Comments :