Trajectory of the route on the map
NÚSCH
→
Autobusová stanica
NÚSCH → Autobusová stanica
Autobusová stanica → NÚSCH
See route stops on the map
CloseService Directions
NÚSCH → Autobusová stanica
Autobusová stanica → NÚSCH
Operating Dates and Days
Weekdays
Year-Round
Schedule
07:00 - 23:00 every 17 min
Type & Route Name:
Trolleybus 206
Itinerary:
Pod Krásnou hôrkou - Vlárska - Stromová - Pražská - Štefánikova - Hodžovo nám. - nám. +. mája - Kollárovo nám - Mickiewiczova (späť: Mickiewiczova - Jánska - nam. 1. mája) - 29. augusta - Mlynké nivy - Karadžičova - Páričkova (späť: Páričkova - Mlynské nivy)
Additional Information:
-
Service Statistics:
Trip distance №1: 5.09 km
Stops: 11
Trip distance №2: 5.01 km
Stops: 12
Direction: NÚSCH → Autobusová stanica
Direction: Autobusová stanica → NÚSCH
Comments :