Trajectory of the route on the map
Hrubieszowska D.A.
→
Potok Senderski
Hrubieszowska D.A. → Potok Senderski
Stara Huta I → Hrubieszowska D.A.
See route stops on the map
CloseService Directions
Hrubieszowska D.A. → Potok Senderski
Stara Huta I → Hrubieszowska D.A.
Operating Dates and Days
Weekdays
From 02.01 To 12.01
Schedule
10:20
Operating Dates and Days
Weekdays
From 13.01 To 26.01
Schedule
10:20, 15:26
Operating Dates and Days
Weekdays
From 27.01 To 08.04
Schedule
10:20
Operating Dates and Days
Weekdays
From 09.04 To 14.04
Schedule
10:20, 15:26
Operating Dates and Days
Weekdays
From 16.04 To 26.06
Schedule
10:20
Operating Dates and Days
Weekdays
From 27.06 To 31.07
Schedule
10:20, 15:26
Operating Dates and Days
Weekdays
From 01.09 To 22.12
Schedule
10:20
Operating Dates and Days
Weekdays
From 23.12 To 01.01
Schedule
10:20, 15:26
Type & Route Name:
Bus Zamość - Stara Huta (przez Krasnbród, Bondyrz)
Itinerary:
Zamość - Skokówka - Żdanów - Żdanówek - Lipsko - Lipsko-Polesie - Szewnia Górna - Potoczek - Adamów - Jacnia - Hutki - Krasnobród - Hutki - Bondyrz - Bondyrz - Bondyrz - Bondyrz - Bondyrz - Malewszczyzna - Hucisko - Stara Huta
Additional Information:
from Zamościa: 10:20F, 15:26D
from Huty: 11:40F, 16:40S
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych,.
F - kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze.
S - kursuje w dni nauki szkolnej.
Service Statistics:
Trip distance №1: 52.76 km
Stops: 44
Trip distance №2: 50.91 km
Stops: 43
Direction: Hrubieszowska D.A. → Potok Senderski
Hrubieszowska D.A. Zamość, Partyzantów 85 Zamość, Okopowa / Plac Wolności Zamość, Lipska Skokówka II - wieś Zdanów, szkoła Zdanów, wieś Zdanówek Wieś I Lipsko, piekarnia Lipsko, stawy Lipsko I Lipsko, kościół Lipsko - Polesie II Lipsko - Polesie IV Szewnia Górna II Szewnia Górna IV Kolonia Potoczek Adamów Jacnia I Jacnia IV Jacnia VI Hutki I Kranosbród, Podzamek I Krasnobród III Krasnobród II Krasnobród I Krasnobród II Krasnobród III Krasnobród, Podzamek I Hutki I Hutki II Bondyrz Bondyrz II Bondyrz I Bondyrz II Bondyrz Malewszczyzna Malewszczyzna, skrz. Hucisko I Hucisko II Hucisko III Stara Huta I Stara Huta II Potok Senderski Direction: Stara Huta I → Hrubieszowska D.A.
Stara Huta I Hucisko III Hucisko II Hucisko I Malewszczyzna, skrz. Malewszczyzna Bondyrz Bondyrz II Bondyrz I Bondyrz II Bondyrz Hutki II Hutki I Kranosbród, Podzamek I Krasnobród III Krasnobród II Krasnobród I Krasnobród II Krasnobród III Krasnobród, Podzamek I Hutki I Jacnia V Jacnia III Jacnia II Adamów Kolonia Potoczek Szewnia Górna III Szewnia Górna I Lipsko - Polesie III Lipsko - Polesie I Lipsko, kościół Lipsko I Lipsko, stawy Lipsko, piekarnia Zdanówek Wieś I Zdanów, wieś Zdanów, szkoła Skokówka III Skokówka I Zamość, Lipska Zamość, Partyzantów skrz. Zamość, Partyzantów 86 Hrubieszowska D.A. Comments :