Trajectory of the route on the map
Goraj, Rynek 600-lecia
→
Biłgoraj, D.A.
Goraj, Rynek 600-lecia → Biłgoraj, D.A.
Biłgoraj, Mewa IV → Goraj, Rynek 600-lecia
See route stops on the map
CloseService Directions
Goraj, Rynek 600-lecia → Biłgoraj, D.A.
Biłgoraj, Mewa IV → Goraj, Rynek 600-lecia
Operating Dates and Days
Weekdays
From 13.01 To 22.03
Schedule
07:40
Operating Dates and Days
Weekdays
From 01.04 To 31.05
Schedule
07:40
Operating Dates and Days
Weekdays
From 01.09 To 27.10
Schedule
07:40
Operating Dates and Days
Weekdays
From 05.11 To 30.10
Schedule
07:40
Type & Route Name:
Bus Goraj - Biłgoraj
Itinerary:
Goraj - Bononia - Radzięcin - Frampol - Sokołówka - Korytków Mały - Niemirów - Korytków Duży - Nadrzecze - Majdan Gromadzki - Gromada - Biłgoraj
Additional Information:
-
Service Statistics:
Trip distance №1: 27.95 km
Stops: 18
Trip distance №2: 30.02 km
Stops: 21
Direction: Goraj, Rynek 600-lecia → Biłgoraj, D.A.
Direction: Biłgoraj, Mewa IV → Goraj, Rynek 600-lecia
Biłgoraj, Mewa IV Biłgoraj, Puszcza Biłgoraj, ZUS Biłgoraj, D.A. Biłgoraj, Popiełuszki Biłgoraj, Lubelska Gromada Majdan Gromadzki Nadrzecze Korytków Duży Niemirów Korytków Mały Sokołówka Kolonia Sokołówka Franpol, Rynek Radzięcin I Radzięcin, szkoła Radzięcin III Bononia Goraj, stacja paliw Goraj, Rynek 600-lecia Comments :