Trajectory of the route on the map
Dworzec Autobusowy
→
Pajęczno, D.A.
See route stops on the map
CloseService Directions
Dworzec Autobusowy → Pajęczno, D.A.
Operating Dates and Days
Weekdays
From 13.01 To 22.03
Schedule
13:05
Operating Dates and Days
Weekdays
From 01.04 To 31.05
Schedule
13:05
Operating Dates and Days
Weekdays
From 01.09 To 27.10
Schedule
13:05
Operating Dates and Days
Weekdays
From 05.11 To 30.12
Schedule
13:05
Type & Route Name:
Bus Częstochowa - Pajęczno (przez Kłobuck)
Itinerary:
Częstochowa - Biała - Kamyk - Smugi - Kłobuck - Łobodno - Kołaczkowice - Miedźno - Izbiska - Zawady - Popów - Dębie - Smolarze - Zalesiaki-Pieńki - Raciszyn - Działoszyn - Trębaczew - Dylów Rządowy - Pajęczno
Additional Information:
-
Service Statistics:
Trip distance №1: 59.14 km
Stops: 40
Direction: Dworzec Autobusowy → Pajęczno, D.A.
Dworzec Autobusowy Hala Polonia PROMENADA NIEMENA CENTRUM HANDLOWE M1 LUDOWA Kiedrzyn, Sejmowa Biała Kamyk, Stawki Kamyk, Osrodek Zdrowia Kamyk I Kamyk Smugi I Smugi Klobuck, Szkolna Kłobuck, Rynek Kłobuck, Elegancja Klobuck, 11 Listopada Lobodno I Lobodno Kołaczkowice Miedźno, centrum Izbiska Małe Izbiska Duże Izbiska Podleśne Zawady, Stacja Miedźno Zawady I Popów, rondo Dębie Smolarze Zalesiaki-Pieńki, skrz. Raciszyn Działoszyn, Plac Wolności Działoszyn, Piłsudskiego / osiedle Działoszyn, Piłsudskiego / CPN Trębaczew, PKP Trębaczew, kościół Trębaczew, park Dylów Rządowy Pajęczno, Wieluńska Pajęczno, D.A. Comments :