Trajectory of the route on the map
Nowe Miasto, Główny Rynek
→
Płońsk, Kolejowa
Nowe Miasto, Główny Rynek → Płońsk, Kolejowa
Płońsk, Kolejowa → Nowe Miasto, Główny Rynek
See route stops on the map
CloseService Directions
Nowe Miasto, Główny Rynek → Płońsk, Kolejowa
Płońsk, Kolejowa → Nowe Miasto, Główny Rynek
Operating Dates and Days
Everyday
Year-Round
Schedule
07:15, 08:20, 13:15, 14:45
Type & Route Name:
Bus Nowe Miasto - Płońsk
Itinerary:
Nowe Miasto - Bolęcin - Strachowo - Płońsk
Operator:
DAN BUD Usługi Ogólnobudowlane Daniel Żmijewski
Additional Information:
-
Service Statistics:
Trip distance №1: 20.73 km
Stops: 14
Trip distance №2: 20.59 km
Stops: 14
Direction: Nowe Miasto, Główny Rynek → Płońsk, Kolejowa
Direction: Płońsk, Kolejowa → Nowe Miasto, Główny Rynek
Comments :