Bewegungsbahn der Route auf der Karte
Skierniewice, D.A.
→
Rawa Mazowiecka, D.K.
Skierniewice, D.A. → Rawa Mazowiecka, D.K.
Rawa Mazowiecka, D.K. → Skierniewice, D.A.
See route stops on the map
CloseService-Richtungen
Skierniewice, D.A. → Rawa Mazowiecka, D.K.
Rawa Mazowiecka, D.K. → Skierniewice, D.A.
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
06:04, 06:50, 07:30, 11:10, 12:20, 12:50, 14:20, 16:05
Art und Routennummer:
Bus Skierniewice - Rawa Mazowiecka (przez Wołuczę)
Reiseroute:
Skierniewice - Rawiczów - Strzyboga - Trzcianna - Kawęczyn B - Nowy Dwór/KZD/ - Marianka - Wołucza - Kurzeszyn - Gaj - Niwna - Żydomice - Rawa Mazowiecka
Verkehrsunternehmen:
PKS Skierniewice / Trans-Eurobus Skierniewice
Zusätzliche Informationen:
Przystanki: Rawska / Kątowa, Rawiczów, Trzcianna, Marianka, Gaj, Żydomice, Skierniewicka, obsługiwane tylko przez PKS.
Trans-Eurobus kończy i zaczyna kurs przy Dworcu PKP pomijając Dworzec PKS.
Kurs z godz. 19:10 zajeżdża do Rossochy
Statistiken der Route:
The length of the trip line №1: 26.51 km
Anzahl der Haltestelen: 17
The length of the trip line №2: 27.08 km
Anzahl der Haltestelen: 17
Haltestellen: Skierniewice, D.A. → Rawa Mazowiecka, D.K.
Haltestellen: Rawa Mazowiecka, D.K. → Skierniewice, D.A.
Kommentare :