Bewegungsbahn der Route auf der Karte
Pärnu bussijaam
→
Tihemetsa
Pärnu bussijaam → Tihemetsa
Tihemetsa → Pärnu bussijaam
See route stops on the map
CloseService-Richtungen
Pärnu bussijaam → Tihemetsa
Tihemetsa → Pärnu bussijaam
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
Art und Routennummer:
Bus 82 (Pärnu - Tihemetsa)
Reiseroute:
Pärnu bussijaam - Papiniidu - Raeküla raudteejaam - Linnapiir - Rae - Reiu kool - Reiu tee - Laadi - Rabaküla - Surju tee - Surju - Surju kool - Surju - Surju tee - Kiviniidu - Peedu - Kõveri tee - Kurmi - Ristiküla - Tõitoja - Lodja - Surtsi - Äärelinna - Kilingi-Nõmme - Sauga kauplus - Üleraudtee - Trükikoda - Allikukivi - Tihemetsa
Verkehrsunternehmen:
MK Reis-X Osaühing
Zusätzliche Informationen:
-
Statistiken der Route:
The length of the trip line №1: 48.87 km
Anzahl der Haltestelen: 29
The length of the trip line №2: 45.85 km
Anzahl der Haltestelen: 25
Haltestellen: Pärnu bussijaam → Tihemetsa
Haltestellen: Tihemetsa → Pärnu bussijaam
Kommentare :