Bewegungsbahn der Route auf der Karte
Viljandi bussijaam
→
Järve tee
Viljandi bussijaam → Järve tee
Järve tee → Viljandi bussijaam
See route stops on the map
CloseService-Richtungen
Viljandi bussijaam → Järve tee
Järve tee → Viljandi bussijaam
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
Art und Routennummer:
Bus 43 (Viljandi - Järve tee)
Reiseroute:
Viljandi bussijaam - Reinu tee - Jakobsoni Kool - Orika - Kolmeõue - Urmi - Kondi - Loodi kauplus - Hendrikumõisa - Põrguoru - Paistu - Animäe - Asu - Jaama - Meltsa - Kukese - Pahuvere - Tamme - Kullessa - Kuivati - Anikatsi - Jürimatsi - Kärstna - Karuli - Põrga - Järve tee
Verkehrsunternehmen:
Automen OÜ
Zusätzliche Informationen:
-
Statistiken der Route:
The length of the trip line №1: 37.13 km
Anzahl der Haltestelen: 26
The length of the trip line №2: 37.02 km
Anzahl der Haltestelen: 25
Haltestellen: Viljandi bussijaam → Järve tee
Haltestellen: Järve tee → Viljandi bussijaam
Kommentare :