Bewegungsbahn der Route auf der Karte
Bytów D.A.
→
Brzeźno Szlacheckie
Bytów D.A. → Brzeźno Szlacheckie
Bytów D.A. → Brzeźno Szlacheckie
Brzeźno Szlacheckie → Bytów D.A.
Brzeźno Szlacheckie → Bytów D.A.
See route stops on the map
CloseService-Richtungen
Bytów D.A. → Brzeźno Szlacheckie
Bytów D.A. → Brzeźno Szlacheckie
See more trips
Brzeźno Szlacheckie → Bytów D.A.
Brzeźno Szlacheckie → Bytów D.A.
Operating dates and week days
Weekdays
Von 01.09 Bis 30.06
Timetable
10:00
Art und Routennummer:
Bus Bytów - Brzeźno Szlacheckie
Reiseroute:
Bytów - Udorpie - Niezabyszewo - Sierzno - Płotowo - Rekowo - Wojsk - Ostrowite - Smołdziny - Lipnica - Osusznica - Rucowe Lasy - Rosocha - Upiłka - Borowy Młyn - Brzeźno Szlacheckie
Verkehrsunternehmen:
PKS Bytów
Zusätzliche Informationen:
-
Statistiken der Route:
The length of the trip line №1: 59.24 km
Anzahl der Haltestelen: 30
The length of the trip line №2: 45.54 km
Anzahl der Haltestelen: 28
The length of the trip line №3: 61.39 km
Anzahl der Haltestelen: 31
The length of the trip line №4: 45.54 km
Anzahl der Haltestelen: 28
Haltestellen: Bytów D.A. → Brzeźno Szlacheckie
Bytów D.A. Udorpie, szkoła Udorpie II Niezabyszewo I Niezabyszewo, cegielnia Niezabyszewo Sierżno, wieś Sierżno, skrz. Płotowo, skrz. Płotowo, stawy leśne Płotowo Płotówko Płotowo, stawy leśne Płotowo, skrz. Rekowo II Rekowo Wojsk II Wojsk Ostrowite, skrz. Smołdzino, skrz. Lipnica Lipnica, osiedle Osusznica, skrz. Osusznica I Osusznica Rucowe Lasy Rosocha Upiłka I Borowy Młyn Brzeźno Szlacheckie Haltestellen: Bytów D.A. → Brzeźno Szlacheckie
Kommentare :