Reiseroute:
Białystok - Wasilków - Horodnianka - Ruda Rzeczka - Czarna Białostocka - Straż - Stara Moczalnia - Janowszczyzna - Lipowa Góra - Geniusze - Wierzchłowce - Zawistowszczyzna - Sokółka - Kraśniany - Woroniany - Sokolany - Jacowlany - Racewo - Poganica - Makowlany - Siekierka - Bierwicha - Słomianka - Mościcha - Łozowo - Nierośno - Krugło - Brzozowo - Dąbrowa Białostocka
Zusätzliche Informationen:
Odjazdy z Białegostoku - 06:20S, 10:15 6, 11:30F, 14:35dU, 15:30C, 19:35d6DUg
Odjazdy z Dąbrowy - 06:50C, 08:00S6U, 09:20D, 11:20dU, 14:30dU, 16:45d6DUg
6 - kursuje w soboty.
C - kursuje od poniedziałku do soboty w dni robocze.
d - kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
D - kursuje od poniedziałku do piątku w okresie przerw w nauce szkolnej.
F - kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze.
g - kursuje w piątki w dni nauki szkolnej.
S - kursuje w dni nauki szkolnej.
U - nie kursuje w dniu 1 Stycznia, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 Grudnia