Bewegungsbahn der Route auf der Karte
Żychlin, Łąkowa
→
Dworzec autobusowy
See route stops on the map
CloseService-Richtungen
Żychlin, Łąkowa → Dworzec autobusowy
Operating dates and week days
Weekdays
Von 13.01 Bis 22.03
Timetable
11:00
Operating dates and week days
Weekdays
Von 01.04 Bis 31.05
Timetable
11:00
Operating dates and week days
Weekdays
Von 01.09 Bis 27.10
Timetable
11:00
Operating dates and week days
Weekdays
Von 05.11 Bis 30.12
Timetable
11:00
Art und Routennummer:
Bus Żychlin - Gostynin (przez Dobrów)
Reiseroute:
Żychlin - Rakowiec - Skrzeszewy - Strzelce - Raków - Kamieniec - Dobrów - Holendry Dobrowskie - Helenów Słupski - Suserz - Budki Suserskie - Gołas - Szczawin Borowy-Wieś - Szczawinek - Szczawin Kościelny - Kaleń - Budy Kaleńskie - Mościska - Kiełpieniec - Gostynin
Verkehrsunternehmen:
PKS Gostynin
Zusätzliche Informationen:
-
Statistiken der Route:
The length of the trip line №1: 34.82 km
Anzahl der Haltestelen: 26
Haltestellen: Żychlin, Łąkowa → Dworzec autobusowy
Kommentare :