Bewegungsbahn der Route auf der Karte
Pajęczno, D.A.
→
Rogowiec, Plac Centralny
Pajęczno, D.A. → Rogowiec, Plac Centralny
Rogowiec, Plac Centralny → Pajęczno, D.A.
See route stops on the map
CloseService-Richtungen
Pajęczno, D.A. → Rogowiec, Plac Centralny
Rogowiec, Plac Centralny → Pajęczno, D.A.
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
04:45, 12:45, 20:45
Art und Routennummer:
Bus Pajęczno - Rogowiec (przez Wola Wiewiecka)
Reiseroute:
Pajęczno - Siedlec - Wistka - Strzelce Wielkie - Zamoście - Zamoście-Kolonia - Pomiary - Wiewiec - Wola Wiewiecka - Wola Blakowa - Lgota Wielka - Wiewiórów - Brudzice - Wolica - Czyżów - Rogowiec
Verkehrsunternehmen:
PKS Częstochowa
Zusätzliche Informationen:
Linia przyspieszona.
Statistiken der Route:
The length of the trip line №1: 49.48 km
Anzahl der Haltestelen: 24
The length of the trip line №2: 49.22 km
Anzahl der Haltestelen: 26
Haltestellen: Pajęczno, D.A. → Rogowiec, Plac Centralny
Pajęczno, D.A. Pajęczno, cmentarna Siedlce, Pajęczańska nr 154 Siedlce, Pajęczańska nr 87 Siedlec, Leśna Wistka Kolonia, nr 106 Wistka Kolonia, nr 59 Wistka, nr 29 Strzelce Wielkie Kolonia Strzelce Wielkie, 17 stycznia Zamoście Wieś Zamoście Kolonia Pomiary Wiewiec nr 8 Wola Wiewiecka, nr 61 Wola Wiewiecka, nr 113 Wola Błakowa Lgota Wielka, Szkolna Wiewiórów Brudzice, Plac 3 Maja Wolica Czyżów Rogowiec, RS-6 Rogowiec, Plac Centralny Haltestellen: Rogowiec, Plac Centralny → Pajęczno, D.A.
Rogowiec, Plac Centralny Rogowiec, RS-6 Piaski Czyżów Łękińsko I Łękińsko II Brudzice, Plac 3 Maja Wiewiórów Lgota Wielka, Szkolna Wola Błakowa Wola Wiewiecka, nr 113 Wola Wiewiecka, nr 61 Wiewiec nr 8 Pomiary Zamoście Kolonia Zamoście Wieś Strzelce Wielkie, 17 stycznia Strzelce Wielkie Kolonia Wistka, nr 29 Wistka Kolonia, nr 59 Wistka Kolonia, nr 106 Siedlec, Leśna Siedlce, Pajęczańska nr 87 Siedlce, Pajęczańska nr 154 Pajęczno, cmentarna Pajęczno, D.A. Kommentare :