Bewegungsbahn der Route auf der Karte
Przystajń, Rynek
→
ROLNICZA
Przystajń, Rynek → ROLNICZA
ROLNICZA → Przystajń, Rynek
See route stops on the map
CloseService-Richtungen
Przystajń, Rynek → ROLNICZA
ROLNICZA → Przystajń, Rynek
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
04:45, 12:50, 20:50
Art und Routennummer:
Bus Przystajń - Częstochowa (Rolnicza)
Reiseroute:
Przystajń - Panki - Praszczyki - Kawki - Truskolasy - Golce - Klepaczka - Wręczyca Wielka - Kalej - Wydra - Nowa Gorzelnia - Częstochowa
Verkehrsunternehmen:
PKS Częstochowa
Zusätzliche Informationen:
Odjazdy z Przystajni - 04:45d, 12:50dz, 20:50dz
Odjazdy z Częstochowy - 06:10dn, 14:10d, 22:10d
d - nie kursuje 24 i 31 grudnia.
n - nie kursuje w Wielką Sobotę.
z - kurs pomija dworzec autobusowy.
Statistiken der Route:
The length of the trip line №1: 37.03 km
Anzahl der Haltestelen: 27
The length of the trip line №2: 33.9 km
Anzahl der Haltestelen: 26
Haltestellen: Przystajń, Rynek → ROLNICZA
Przystajń, Rynek Przystajń, Częstochowska Panki, OSP Praszczyki Kawki Truskolasy, Rynek Truskolasy, Częstochowska / cmentarz Golce I Golce II Golce III Wręczyca Wielka, 3 Maja / las Wręczyca Wielka, 3 Maja / centrum Wręczyca Wielka Kolonia Kalej, Wręczycka / Torowa Kalej, Wręczycka / Kopalniana Wydra Nowa Gorzelnia, nr 75 Nowa Gorzelnia, nr 23 BIAŁOSTOCKA ŁĘCZYCKA WRĘCZYCKA RYNEK WIELUŃSKI KOMENDA MIEJSKA POLICJI DĄBROWSKIEGO - SĄDY PLAC BIEGAŃSKIEGO Dworzec Autobusowy ROLNICZA Haltestellen: ROLNICZA → Przystajń, Rynek
ROLNICZA Hala Polonia DĄBROWSKIEGO - SĄDY KOMENDA MIEJSKA POLICJI RYNEK WIELUŃSKI WRĘCZYCKA ŁĘCZYCKA BIAŁOSTOCKA Nowa Gorzelnia, nr 23 Nowa Gorzelnia, nr 75 Wydra Kalej, Wręczycka / Kopalniana Kalej, Wręczycka / Torowa Wręczyca Wielka Kolonia Wręczyca Wielka, 3 Maja / Centrum Wręczyca Wielka, 3 Maja / las Golce III Golce II Golce I Truskolasy, Częstochowska / cmentarz Truskolasy, Rynek Kawki Praszczyki Panki, OSP Przystajń, Częstochowska Przystajń, Rynek Kommentare :