Bewegungsbahn der Route auf der Karte
See route stops on the map
CloseOperating dates and week days
Weekdays
Von 01.09 Bis 30.06
Timetable
13:15
Art und Routennummer:
Bus Piła - Damasławek
Reiseroute:
Piła - Ujście - Chodzież - Margonin - Gołańcz - Wapno - Damasławek
Verkehrsunternehmen:
PKS Piła
Zusätzliche Informationen:
-
Statistiken der Route:
The length of the trip line №1: 89.69 km
Anzahl der Haltestelen: 53
Haltestellen: Piła, D.A. → Damasławek
Piła, D.A. Piła, Aleja Piastów Piła, Plac Konstytucji 3 Maja Piła, Aleja Poznańska / Wiosny Ludów Piła, Aleja Poznańska / Orla Ługi Ujskie, skrz. Ujście, Pilska Ujście, OS. Górne Nowa Wieś Ujska, Plany Nowa Wieś Ujska, szkoła Nowa Wieś Ujska Chrustowo, skrz. Chrustowo Wybudowanie Nietuszkowo, skrz. Kierzkowice Oleśnica, skrz. Chodzież, Ujska / Gajowa Chodzież, Ujska / Strzelecka Chodzież, D.A. Chodzież, Zwycięstwa / Notecka Rataje Pietronki, las Pietronki Adolfowo Wybudowanie Adolfowo Studźce Margonin, Powstańców Słąskich Margonin, Plac Suwalskiego Margonin, Kościuszki Margońska Wies Lipiniec Lipiny Czesławice Buszewo Grabowo Tomczyce Gołańcz, Margonińska Gołańcz D.K. Gołańcz, ks. Mrotka Marakówko Morakowo Czeszewo Kujawki Stołężyn Wapno, wieża ciśnień Wapno, szkoła Wapno, skrz. Srebrna Góra, skrz. Mokronosy, skrz. Turza Wybudowanie Turza Damasławek, Kcyńska Damasławek Kommentare :