Bewegungsbahn der Route auf der Karte
Pezinok, Žel. stanica
→
Pezinok, Žel. stanica
See route stops on the map
CloseService-Richtungen
Pezinok, Žel. stanica → Pezinok, Žel. stanica
Art und Routennummer:
Bus PK 44
Reiseroute:
Holubyho - Kupeckého - Suvorovova - Svätoplukova - Suvorovova - Kupeckého - Malokarpatská - Majakovského - SNP - Komenského - Bratislavská - Jesenského - Holubyho
Verkehrsunternehmen:
AZ-Lines, s.r.o.
Zusätzliche Informationen:
-
Statistiken der Route:
The length of the trip line №1: 6.67 km
Anzahl der Haltestelen: 15
Haltestellen: Pezinok, Žel. stanica → Pezinok, Žel. stanica
Pezinok, Žel. stanica Pezinok, Radničné námestie Pezinok, Trhovisko Pezinok, ZŠ Kupeckého Pezinok, Suvorovova Pezinok, Sídlisko Sever Pezinok, Suvorovova Pezinok, ZŠ Kupeckého Pezinok, Majakovského Pezinok, Komenského, škola Pezinok, Komenského, ZOS Pezinok, Sídlisko Juh Pezinok, Fándlyho Pezinok, Jesenského Pezinok, Žel. stanica Kommentare :