Bewegungsbahn der Route auf der Karte
Αφετηρια 653 (Πανορμου)
→
Αφετηρια 653 (Πανορμου)
(Ψυχικο - Πανορμου Β)
(Ψυχικο - Πανορμου Β (Εως Σχολειο)
(Ψυχικο - Πανορμου Β (Λαικη καθε Τρ.)
Αφετηρια 653 (Πανορμου) →
Αφετηρια 653 (Πανορμου) (Ψυχικο - Πανορμου Β)
Αφετηρια 653 (Πανορμου) →
Σχολειο (Ψυχικο - Πανορμου Β (Εως Σχολειο)
Αφετηρια 653 (Πανορμου) →
Αφετηρια 653 (Πανορμου) (Ψυχικο - Πανορμου Β (Λαικη καθε Τρ.)
See route stops on the map
CloseService-Richtungen
Αφετηρια 653 (Πανορμου) → Αφετηρια 653 (Πανορμου) (Ψυχικο - Πανορμου Β)
Αφετηρια 653 (Πανορμου) → Σχολειο (Ψυχικο - Πανορμου Β (Εως Σχολειο)
See more trips
Αφετηρια 653 (Πανορμου) → Αφετηρια 653 (Πανορμου) (Ψυχικο - Πανορμου Β (Λαικη καθε Τρ.)
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
07:30 - 21:15 every 55 min
Art und Routennummer:
Bus 653
Reiseroute:
ΨΥΧΙΚΟ - ΠΑΝΟΡΜΟΥ Β
Zusätzliche Informationen:
-
Statistiken der Route:
The length of the trip line №1: 12.16 km
Anzahl der Haltestelen: 34
The length of the trip line №2: 5.72 km
Anzahl der Haltestelen: 18
The length of the trip line №3: 10.98 km
Anzahl der Haltestelen: 32
Haltestellen: Αφετηρια 653 (Πανορμου) → Αφετηρια 653 (Πανορμου)
Haltestellen: Αφετηρια 653 (Πανορμου) → Σχολειο
Kommentare :