Траектория движения маршрута на карте
Rzeszów, Dworzec PKS
→
Dworzec autobusowy
Rzeszów, Dworzec PKS → Dworzec autobusowy
Biłgoraj, D.A. → Rzeszów, Dworzec PKS
Посмотрите остановки маршрута на карте
ЗакрытьРейсы
Rzeszów, Dworzec PKS → Dworzec autobusowy
Biłgoraj, D.A. → Rzeszów, Dworzec PKS
Даты и дни работы
ежедневно
Круглый год
Расписание
13:50
Вид и номер маршрута:
Автобус Rzeszów - Biłgoraj (przez Derylaki)
Маршрут следования:
Rzeszów - Łańcut - Wola Mała - Wola Dalsza - Dąbrówki - Rakszawa - Żołynia - Biedaczów - Gwizdów - Giedlarowa - Leżajsk - Stare Miasto - Kuryłówka - Kulno - Naklik - Szyszków - Zagródki - Potok Górny - Lipiny Dolne-Kolonia - Lipiny Górne-Lewki - Lipiny Dolne - Harasiuki - Derylaki - Rogóźnia - Banachy - Sól - Biłgoraj
Компания-перевозчик:
PKS Łańcut
Дополнительная информация:
nie kursuje 25 xii i i dzień świąt wielkanocnych, nie kursuje w drugi dzień świąt wielkanocnych oraz w dniu 26 xii, nie kursuje 24 i 31 xii oraz w wielką sobotę, nie kursuje w boże ciało
Техническая информация:
Длина траектории рейса №1: 109.9 км
Остановок: 55
Длина траектории рейса №2: 109.38 км
Остановок: 55
Последний раз редактировали:
Остановочные пункты: Rzeszów, Dworzec PKS → Dworzec autobusowy
Rzeszów, Dworzec PKS Lwowska Jedn. Wojskowa 02 Lwowska szpital 05 Łańcut, Armii Krajowej II Łańcut, Armii Krajowej I Łańcut, D.A. Łańcut, Podzwierzyniec I Łańcut, Podzwierzyniec II Wola Mała Wola Dalsza Dąbrówki, skrz. Dąbrówki, leśniczówka Dąbrówki, zajazd Rakszawa Potok Żołynia, Filia Żołynia, Rynek Żołynia Górna Biedaczów - Olszyny Biedaczów, szkoła Gwizdów Giedlarowa II Giedlarowa, Dw. Giedlarowa I Giedlarowa, Oś Leżajsk, Rzeszowska / cmentarz Leżajsk, ZUS Leżajsk, D.A. Leżajsk, Mickiewicza Leżajsk, Hortino Stare Miasto, Browar Kuryłówka, szkoła Kuryłówka Kulno II Naklik Szyszków, skrz. Szyszków, szkoła Zagródki II Zagródki I Potok Górny, klub Potok Górny, szkoła Potok Górny, skrz. Lipiny Kolonia Lipiny Górne II Lipiny Górne I Lipiny Górne, Las Harasiuki, kościół Derylaki Rogóźnia Banachy I Banachy II Sól II Sól IV Sól VIII Dworzec autobusowy Остановочные пункты: Biłgoraj, D.A. → Rzeszów, Dworzec PKS
Biłgoraj, D.A. Sól VII Sól III Sól I Banachy II Banachy I Rogóźnia Derylaki Harasiuki, kościół Lipiny Górne, Las Lipiny Górne I Lipiny Górne II Lipiny Kolonia Potok Górny, skrz. Potok Górny, szkoła Potok Górny, klub Zagródki I Zagródki II Szyszków, szkoła Szyszków, skrz. Naklik Kulno II Kuryłówka Kuryłówka, szkoła Stare Miasto, Browar Leżajsk, Hortino Leżajsk, Mickiewicza Leżajsk, D.A. Leżajsk, ZUS Leżajsk, Rzeszowska / cmentarz Giedlarowa, Oś Giedlarowa I Giedlarowa, Dw. Giedlarowa II Gwizdów Biedaczów, szkoła Biedaczów - Olszyny Żołynia Górna Żołynia, Rynek Żołynia, Filia Potok Rakszawa Dąbrówki, zajazd Dąbrówki, leśniczówka Dąbrówki, skrz. Wola Dalsza Wola Mała Łańcut, Podzwierzyniec II Łańcut, Podzwierzyniec I Łańcut, D.A. Łańcut, Armii Krajowej I Łańcut, Armii Krajowej II Lwowska szpital 05 Lwowska Jedn. Wojskowa 02 Rzeszów, Dworzec PKS Комментарии :