مسار الطريق على الخريطة
Samara (avtovokzal "Tsentral'nyy")
→
Ural'sk, Mezhdugorodniy Avtovokzal
See route stops on the map
CloseService Directions
Samara (avtovokzal "Tsentral'nyy") → Ural'sk, Mezhdugorodniy Avtovokzal
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
07:30, 09:00, 15:00, 16:50
نوع وعدد النقل:
حافلة 501 (Samara - Ural'sk)
يمر على الشوارع:
Samara - Pridorozhnyy - AGLOS - Samarskiy - Dubovyy Umet - Rovno-Vladimirovka - Yablonovyy Ovrag - Pod″em-Mikhaylovka - Tridtsatyy, sovkhoz "Pravda" - Aleksandrovka/Moksha - Ledyayka - Bol'shaya Dergunovka, sovkhoz "Parizhskaya Kommuna" - Novopavlovka - Bol'shaya Glushitsa - Tambovka - Kobzevka - Pekilyanka - Avgustovka - Bol'shaya Chernigovka - Alekseevskiy - Polyakov - Polyanskiy - Kurlin - Mashtakov - Pogodaevo - Pavlovo - Gorbunov - Makhambet - Zhambyl - Ural'sk
وكالة العبور:
AO "EKA"; Zapadno-Kazakhstanskiy Avtobusnyy park
معلومات اضافية:
Mozhet rabotat' pod nomerom 248
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 256.55 كم
مناطق التوقف: 34
مناطق التوقف: Samara (avtovokzal "Tsentral'nyy") → Ural'sk, Mezhdugorodniy Avtovokzal
Samara (avtovokzal "Tsentral'nyy") Samara, Kassovyy Punkt "Yuzhnyy" p. Pridorozhnyy p. Novoberezovskiy/AGLOS, povorot p. Samarskiy, povorot Dubovyy Umet Rovno-Vladimirovka Yablonovyy Ovrag, povorot Pod″em-Mikhaylovka p. Tridtsatyy/sovkhoz "Pravda", povorot Aleksandrovka/Moksha, povorot p. Ledyayka, povorot Bol'shaya Dergunovka, sovkhoz "Parizhskaya Kommuna", povorot s. Novopavlovka, povorot s. Bol'shaya Glushitsa, povorot Tambovka, povorot s. Kobzevka, povorot Pekilyanka, povorot Avgustovka s. Bol'shaya Chernigovka, povorot s. Bol'shaya Chernigovka, povorot Alekseevskiy, povorot Polyakov, povorot p. Polyanskiy, povorot Kurlin, povorot Mashtakov, povorot Tamozhnya Pogodaevo, povorot Pavlovo, povorot Gorbunov, povorot Makhambet, povorot Zhambyl, povorot TD "Astana" Ural'sk, Mezhdugorodniy Avtovokzal تعليقات: :