مسار الطريق على الخريطة
Dworzec autobusowy
→
Dworzec Autobusowy
Dworzec autobusowy → Dworzec Autobusowy
Dworzec Autobusowy → Dworzec autobusowy
See route stops on the map
CloseService Directions
Dworzec autobusowy → Dworzec Autobusowy
Dworzec Autobusowy → Dworzec autobusowy
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
03:00 - 23:00 every 30 min
نوع وعدد النقل:
حافلة Płock - Zakopane
يمر على الشوارع:
Płock - Gostynin - Kutno - Łódź - Piotrków Trybunalski - Częstochowa - Kraków - Nowy Targ - Zakopane
وكالة العبور:
SandBus Kutno
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 503.67 كم
مناطق التوقف: 13
The length of the trip line №2: 502.52 كم
مناطق التوقف: 13
مناطق التوقف: Dworzec autobusowy → Dworzec Autobusowy
مناطق التوقف: Dworzec Autobusowy → Dworzec autobusowy
تعليقات: :