مسار الطريق على الخريطة
Morąg, Dworzec autobusowy
→
Sambród
Morąg, Dworzec autobusowy → Sambród
Sambród → Morąg, Dworzec autobusowy
See route stops on the map
CloseService Directions
Morąg, Dworzec autobusowy → Sambród
Sambród → Morąg, Dworzec autobusowy
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
15:00
نوع وعدد النقل:
حافلة Morąg - Sambród
يمر على الشوارع:
Morąg - Łączno - Zbożne - Królewo - Chojnik - Sarna - Sambród
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 18.84 كم
مناطق التوقف: 13
The length of the trip line №2: 18.84 كم
مناطق التوقف: 13
مناطق التوقف: Morąg, Dworzec autobusowy → Sambród
مناطق التوقف: Sambród → Morąg, Dworzec autobusowy
تعليقات: :