مسار الطريق على الخريطة
Smugowa / PKS Dworzec Północny
→
Lublin, Dworzec PKS
Smugowa / PKS Dworzec Północny → Lublin, Dworzec PKS
Lublin, Dworzec PKS → Smugowa / PKS Dworzec Północny
See route stops on the map
CloseService Directions
Smugowa / PKS Dworzec Północny → Lublin, Dworzec PKS
Lublin, Dworzec PKS → Smugowa / PKS Dworzec Północny
Operating dates and week days
Mo, Fr, Sa, Su
Whole year
Timetable
08:20
نوع وعدد النقل:
حافلة Łódź - Lublin (przez Inowłódz)
يمر على الشوارع:
Łódź - Kurowice - Rokiciny-Kolonia - Ujazd - Tomaszów Mazowiecki - Spała - Inowłódz - Poświętne - Odrzywół - Klwów - Potworów - Przytyk - Radom - Zwoleń - Puławy - Kurów - Lublin
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 259.4 كم
مناطق التوقف: 18
The length of the trip line №2: 260.94 كم
مناطق التوقف: 19
مناطق التوقف: Smugowa / PKS Dworzec Północny → Lublin, Dworzec PKS
Smugowa / PKS Dworzec Północny Rokicińska - Maszynowa (0965) Kurowice Rokiciny - Kolonia Ujazd, Plac Wolności Tomaszów Mazowiecki, D.A. Spała, Al. Mościckiego Inowłódz, Pl. Kazimierza Wielkiego Poświętne Odrzywół, Pl. Kilińskiego Klwów Potworów Przytyk, Rynek Radom, D.A. Zwoleń, D.A. Puławy, D.A. Kurów, Kilińskiego Lublin, Dworzec PKS مناطق التوقف: Lublin, Dworzec PKS → Smugowa / PKS Dworzec Północny
Lublin, Dworzec PKS Kurów, Kilińskiego Puławy, D.A. Zwoleń, D.A. Radom, D.A. Przytyk, Rynek Potworów Klwów Odrzywół, Pl. Kilińskiego Poświętne Inowłódz, Pl. Kazimierza Wielkiego Spała, Al. Mościckiego Tomaszów Mazowiecki, Dworcowa PKP Ujazd, Plac Wolności Rokiciny - Kolonia Kurowice, Pabianicka Rokicińska - Maszynowa (0979) Piłsudskiego - Śmigłego-Rydza (0757) Smugowa / PKS Dworzec Północny تعليقات: :