مسار الطريق على الخريطة
Gościszów, skrz.
→
Bolesławiec, D.A.
Gościszów, skrz. → Bolesławiec, D.A.
Bolesławiec, D.A. → Gościszów, skrz.
See route stops on the map
CloseService Directions
Gościszów, skrz. → Bolesławiec, D.A.
Bolesławiec, D.A. → Gościszów, skrz.
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
06:40, 15:07
نوع وعدد النقل:
حافلة Gościszów - Bolesławiec D.A. (przez Milików)
يمر على الشوارع:
Gościszów - Milików - Nowogrodziec - Milików - Nowogrodziec - Zabłocie - Brzeźnik - Bolesławiec
وكالة العبور:
PKS Bolesławiec
معلومات اضافية:
Kurs do Bolesławca z 15:07 nie wjeżdża do Kolonii.
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje w dniach 24 i 31 grudnia.
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 30.18 كم
مناطق التوقف: 16
The length of the trip line №2: 32.23 كم
مناطق التوقف: 16
مناطق التوقف: Gościszów, skrz. → Bolesławiec, D.A.
مناطق التوقف: Bolesławiec, D.A. → Gościszów, skrz.
تعليقات: :