路线在地图上的轨迹
Zelów, Plac Dąbrowskiego
→
Bandurskiego - Dw. Łódź Kaliska (1599)
Zelów, Plac Dąbrowskiego → Bandurskiego - Dw. Łódź Kaliska (1599)
Bandurskiego - Dw. Łódź Kaliska (2090) → Zelów, Plac Dąbrowskiego
See route stops on the map
CloseService Directions
Zelów, Plac Dąbrowskiego → Bandurskiego - Dw. Łódź Kaliska (1599)
Bandurskiego - Dw. Łódź Kaliska (2090) → Zelów, Plac Dąbrowskiego
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
04:55, 12:55
Operating dates and week days
六
Whole year
Timetable
08:39, 12:55
运输的类型和数量:
公共汽车 Zelów - Łódź
通过街道:
Zelów - Bachorzyn - Buczek - Wola Buczkowska - Czestków B - Czestków A - Mauryca - Gorczyn - Łask - Orpelów - Dobroń - Chechło Drugie - Chechło Pierwsze - Pabianice - Ksawerów - Łódź
附加信息:
Odjazdy z Zelowa - 04:55U, 12:55U
Odjazdy z Łodzi - 06:30U, 14:50U
U - nie kursuje 24 i 31 grudnia, 2 maja, 2 listopada i w piątek po Bożym Ciele.
路线统计:
The length of the trip line №1: 50.3 公里
站点: 27
The length of the trip line №2: 50.04 公里
站点: 28
编辑这条路线发现错误?请帮助我们纠正(仅需占用您不到两分钟的时间)。 站点: Zelów, Plac Dąbrowskiego → Bandurskiego - Dw. Łódź Kaliska (1599)
Zelów, Plac Dąbrowskiego Zelów, Kościuszki - Dom Kultury Zelów - Herbertów Bachorzyn Buczek Wola Buczkowska Czestków B Czestków A Mauryca Gorczyn I Łask, Narutowicza / Jana Pawła II Łask, 9 Maja / Południowa Łask, Warszawska / Szpital Łask, Leśników Polskich Prefabrykaty Łask, Leśników Polskich / Bazarowa Przygoń Dobroń Chechło II Chechło Pierwsze, Karolewska Pabianice, Łaska/Wiejska Zamkowa - Kościuszki(Pabianice) Pabianice, Partyzancka / Konstantynowska Łódzka - Widzew -Żdżary (3149) Pabianicka - Chocianowicka (0671) Politechniki - r. Lotników Lwowskich (0809) Politechniki - Radwańska (kampus PŁ) (0816) Bandurskiego - Dw. Łódź Kaliska (1599) 站点: Bandurskiego - Dw. Łódź Kaliska (2090) → Zelów, Plac Dąbrowskiego
评论 :