路线在地图上的轨迹
Północna
→
Konstantynów Łódzki - plac Wolności
Północna → Konstantynów Łódzki - plac Wolności
plac Wolności (Konstantynów) → Północna
See route stops on the map
CloseService Directions
Północna → Konstantynów Łódzki - plac Wolności
plac Wolności (Konstantynów) → Północna
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
05:14 - 22:03 every 40 min
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
06:25 - 21:07 every 60 min
运输的类型和数量:
有轨电车 43a (Łódź - Konstantynów Łódzki)
票价:
Strefa miejska - 3,80 zł, strefa podmiejska - 4,40 zł
通过街道:
Łódź: Północna - Ogrodowa - Zachodnia - Legionów - Konstantynowska; Konstantynów Łódzki: Łódzka - Jana Pawła II
路线统计:
The length of the trip line №1: 11.04 公里
站点: 23
The length of the trip line №2: 11.15 公里
站点: 23
编辑这条路线发现错误?请帮助我们纠正(仅需占用您不到两分钟的时间)。 站点: Północna → Konstantynów Łódzki - plac Wolności
站点: plac Wolności (Konstantynów) → Północna
评论 :