路线在地图上的轨迹
Złoty Potok
→
Dworzec Autobusowy
Złoty Potok → Dworzec Autobusowy
Dworzec Autobusowy → Złoty Potok
See route stops on the map
CloseService Directions
Złoty Potok → Dworzec Autobusowy
Dworzec Autobusowy → Złoty Potok
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
04:35, 05:25, 12:30, 15:40, 20:30
Operating dates and week days
六
Whole year
Timetable
12:30, 15:40
Operating dates and week days
日
Whole year
Timetable
12:30, 15:40
运输的类型和数量:
公共汽车 Złoty Potok - Częstochowa (przez Siedlec)
附加信息:
From Odjazdy ze Złotego Potoku: 04:35Fd, 05:25Fd, 12:30CDU, 15:40CSU, 20:30Un
From Odjazdy z Częstochowy: 11:30CDU, 14:40Ud, 19:30Ud
C - kursuje w soboty, niedziele i święta.
d - nie kursuje 24 i 31 grudnia.
D - kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych.
F - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt.
S - kursuje w dni nauki szkolnej.
U - nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 24:26 i 31 grudnia.
路线统计:
The length of the trip line №1: 32.74 公里
站点: 25
The length of the trip line №2: 32.86 公里
站点: 25
编辑这条路线发现错误?请帮助我们纠正(仅需占用您不到两分钟的时间)。 站点: Złoty Potok → Dworzec Autobusowy
Złoty Potok Żloty Potok, Os. Parkowe Sielec, Źródła Siedlec I Siedlec, Krzyże Siedlec, skrz. Siedlec Siedlec, Piekło Krasawa II Krasawa I Zrębice, kościół Zrębice, szkoła Zrębice, Rędziny Ciecierzyn, skrz. Przymiłowice, stacja paliw Przymiłowice, remiza Przymiłowice, Kielnicka Olsztyn, Rynek Olsztyn, Żwirki i Wigury Odrzykoń Kręciwilk Częstochowa, Bugajska RAKOWSKA OKRZEI Dworzec Autobusowy 站点: Dworzec Autobusowy → Złoty Potok
Dworzec Autobusowy C. H. JAGIELLOŃCZYCY RAKOWSKA Częstochowa, Bugajska Kręciwilk Odrzykoń Olsztyn, Żwirki i Wigury Olsztyn, Rynek Przymiłowice, Kielnicka Przymiłowice, remiza Przymiłowice, stacja paliw Ciecierzyn, skrz. Zrębice, Rędziny Zrębice, szkoła Zrębice, kościół Krasawa I Krasawa II Siedlec, Piekło Siedlec Siedlec, skrz. Siedlec, Krzyże Siedlec I Sielec, Źródła Żloty Potok, Os. Parkowe Złoty Potok 评论 :