路线在地图上的轨迹
Przystajń, Rynek
→
Dworzec Autobusowy
See route stops on the map
CloseService Directions
Przystajń, Rynek → Dworzec Autobusowy
Operating dates and week days
一, 二, 三, 四, 五, 六
Whole year
Timetable
09:25, 11:00
运输的类型和数量:
公共汽车 Przystajń - Częstochowa (przez Kłobuck)
通过街道:
Przystajń - Panki - Praszczyki - Kawki - Truskolasy - Golce - Klepaczka - Wręczyca Wielka - Wręczyca Mała - Grodzisko - Kłobuck - Libidza - Gruszewnia - Lgota - Częstochowa
附加信息:
from Przystajni: 09:25 6dn, 11:00Fd
6 - kursuje w soboty.
d - nie kursuje 24 i 31 grudnia.
F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku.
n - nie kursuje w Wielką Sobotę.
路线统计:
The length of the trip line №1: 43.56 公里
站点: 33
编辑这条路线发现错误?请帮助我们纠正(仅需占用您不到两分钟的时间)。 站点: Przystajń, Rynek → Dworzec Autobusowy
Przystajń, Rynek Przystajń, Częstochowska Panki, OSP Praszczyki Kawki Truskolasy, Rynek Truskolasy, Częstochowska / cmentarz Golce II Golce III Wręczyca Wielka, 3 Maja / las Wręczyca Wielka, 3 Maja / centrum Wręczyca Wielka, Mickiewicza Wręczyca Mała, Zamkowa Grodzisko, Kłobucka Kłobuck, Staszica Kłobuck, 3 Maja Kłobuck, Rynek Kłobuck, 3 Maja Kłobuck, Częstochowska Kłobuck, cmentarz Libidza Gruszewnia I Gruszewnia Lgota Częstochowa, Goździków Częstochowa, Grabówka ODRODZENIA WRĘCZYCKA RYNEK WIELUŃSKI KOMENDA MIEJSKA POLICJI DĄBROWSKIEGO - SĄDY KOŚCIUSZKI Dworzec Autobusowy 评论 :