路线在地图上的轨迹
Hodžovo námestie
→
Čiližská
Hodžovo námestie → Čiližská
Čiližská → Hodžovo námestie
See route stops on the map
CloseService Directions
Hodžovo námestie → Čiližská
Čiližská → Hodžovo námestie
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
23:35, 00:05, 00:35, 01:35, 02:35, 03:35
通过街道:
Hodžovo nám. - Nam. 1. mája - Kollárovo nám - Mickiewiczova (späť: Mickiewiczova - Jánska - Nam. 1. mája) - 29. augusta - Mlynské nivy - Prievozská - Gagarinova - Popradská - Vrakunská - Uzbecká - Kazanská - Dvojkrížna
交通运输机构:
Dopravný podnik Bratislava, a. s.
路线统计:
The length of the trip line №1: 10.12 公里
站点: 21
The length of the trip line №2: 10.16 公里
站点: 23
编辑这条路线发现错误?请帮助我们纠正(仅需占用您不到两分钟的时间)。 站点: Hodžovo námestie → Čiližská
站点: Čiližská → Hodžovo námestie
评论 :