Траектория движения маршрута на карте
Посмотрите остановки маршрута на карте
ЗакрытьВид и номер маршрута:
Автобус 63 (Koidula - Võru)
Маршрут следования:
Koidula - Koidula jaam - Veski rdtj - Piusa - Luuska - Marga - Kliima - Korgõmõisa - Orava - Orava kool - Siimsilla - Hanikase - Ala-Hanikase - Kauri - Oro - Jäägeri - Lepassaare - Jantra tee - Jantra - Otsa - Liivamäe - Lasva - Lasva kauplus - Pässa - Voki-Tamme - Kääpa kool - Puusepa - Nöörimaa saabuvad maaliinid - Polikliinik saabuvad maaliinid - Võru bussijaam
Дополнительная информация:
-
Техническая информация:
Длина траектории рейса №1: 50.54 км
Остановок: 30
Последний раз редактировали:
Остановочные пункты: Koidula → Võru bussijaam
Комментарии :