Hattın harita üzerinde güzergahı
Poliklinika imeni Kalinina
→
Kirovskaya (na perenos)
Poliklinika imeni Kalinina → Kirovskaya (na perenos)
Kirovskaya (na perenos) → Poliklinika imeni Kalinina
See route stops on the map
CloseService Directions
Poliklinika imeni Kalinina → Kirovskaya (na perenos)
Kirovskaya (na perenos) → Poliklinika imeni Kalinina
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
07:55, 10:20, 11:50, 13:55, 15:23, 16:50, 18:17
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
07:55, 09:25, 11:20, 12:50, 14:40, 16:10
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Minibüs 40t
Geçtiği sokaklar:
ulitsa Il'inskogo - 1-ya ulitsa Krasina - Komsomol'skaya ulitsa - ulitsa Kirova - ulitsa Kosmonavtov - ulitsa Budennogo - ulitsa Gertsena - ulitsa Akademika Pavlova - ulitsa Maksima Gor'kogo - ulitsa 39-y Armii - ulitsa Yasnaya - poselok Kirovskiy,ulitsa Shkol'naya - poselok Kirovskiy, ulitsa Tsentral'naya - poselok Kirovskiy, ulitsa Mira
Toplu Taşıma Dairesi:
OOO "Avtomaksimum-Plyus"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 11.52 km
Duraklar: 23
The length of the trip line №2: 11.39 km
Duraklar: 24
Duraklar: Poliklinika imeni Kalinina → Kirovskaya (na perenos)
Duraklar: Kirovskaya (na perenos) → Poliklinika imeni Kalinina
Yorumlar :