Hattın harita üzerinde güzergahı
Konechnaya → Shkola
Shkola → Konechnaya
See route stops on the map
CloseService Directions
Konechnaya → Shkola
Shkola → Konechnaya
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
17:30
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 498
Geçtiği sokaklar:
proezd Neftyanikov - ulitsa Avtomobilistov - Khrustal'naya ulitsa - ulitsa Vareykisa - prospekt Gaya - Inzenskaya ulitsa - Kamyshinskaya ulitsa - ulitsa Ryabikova - Oktyabr'skaya ulitsa - ulitsa Pushkareva - ulitsa Uritskogo - prospekt Narimanova - avtodoroga "Ul'yanovsk-Isheevka" - Isheevka [Novokombinatovskaya ulitsa - ulitsa Tekstil'shchikov - ulitsa Lenina]
Toplu Taşıma Dairesi:
IP Goryunova T.A.
Ek Bilgi:
Delaet zaezd na avtostantsiyu "Park Pobedy".
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 32.21 km
Duraklar: 60
The length of the trip line №2: 32.26 km
Duraklar: 61
Duraklar: Konechnaya → Shkola
Duraklar: Shkola → Konechnaya
Yorumlar :