Hattın harita üzerinde güzergahı
See route stops on the map
CloseOperating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
07:55 - 23:00 every 30 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 932K
Geçtiği sokaklar:
Hyrylä - Hyökkälä - Koskenmäki - Koskenmäentie - Autiorinne - Vaunukangas - Lahelanrinne - Lahelanterttu - Keltanontie - Kuusamantie - Vuohennokantie - Lahela - Sänkimaa - Inkilä - Mangs - Maisila - Metsäkylä - Lohkulla - Senkkerintie - Myllykylä - Anneberg - Rajamyllyntie - Karting center - Rajamyllyntie - Anneberg - Myllykylä - Senkkerintie - Lohkulla - Metsäkylä - Maisila - Ruotsinkylän koulu - Gummi - Kaura - Jokitie - Pellavamäki - Riihikallion koulu - Kauriintie - Riihikallion portti - Riihikallio - Amer - Hiekkamäki - Koulukeskus - Mikkola - Hyrylänkatu - Hyrylä
Toplu Taşıma Dairesi:
Korsisaari-yhtiöt
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 28.66 km
Duraklar: 53
Duraklar: Hyrylä → Hyrylä
Yorumlar :