Hattın harita üzerinde güzergahı
See route stops on the map
CloseOperating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
06:00 - 19:00 every 30 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 79
Geçtiği sokaklar:
Avtostantsiya gorod Temirtau - avtostantsiya p. Aktau
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 5.21 km
Duraklar: 2
Duraklar: Avtovokzal → KarGRES
Yorumlar :