Hattın harita üzerinde güzergahı
Magistral'naya ulitsa
→
Polynkovskoe kladbishche
Magistral'naya ulitsa → Polynkovskoe kladbishche
Polynkovskoe kladbishche → Magistral'naya ulitsa
Magistral'naya ulitsa → Mostostroy
Mostostroy → Magistral'naya ulitsa
See route stops on the map
CloseService Directions
Magistral'naya ulitsa → Polynkovskoe kladbishche
Polynkovskoe kladbishche → Magistral'naya ulitsa
See more trips
Magistral'naya ulitsa → Mostostroy
Mostostroy → Magistral'naya ulitsa
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Troleybüs 7
Geçtiği sokaklar:
Michurinskaya ulitsa - Bazarnaya ulitsa - Oktyabr'skaya ulitsa - ulitsa Gastello - ulitsa 40 let Oktyabrya - Aviatsionnaya ulitsa - Bastionnaya ulitsa
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 13.97 km
Duraklar: 33
The length of the trip line №2: 14.39 km
Duraklar: 31
The length of the trip line №3: 12.86 km
Duraklar: 30
The length of the trip line №4: 13.25 km
Duraklar: 28
Duraklar: Magistral'naya ulitsa → Polynkovskoe kladbishche
Duraklar: Polynkovskoe kladbishche → Magistral'naya ulitsa
Yorumlar :