Hattın harita üzerinde güzergahı
Avtobusnyy park №2
→
Ploshchad' Muzhestva
Avtobusnyy park №2 → Ploshchad' Muzhestva
Ploshchad' Muzhestva → Avtobusnyy park №2
See route stops on the map
CloseService Directions
Avtobusnyy park №2 → Ploshchad' Muzhestva
Ploshchad' Muzhestva → Avtobusnyy park №2
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
05:31 - 10:00 every 13 min
10:00 - 16:00 every 17 min
16:00 - 20:00 every 16 min
20:00 - 23:59 every 18 min
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
05:31 - 10:00 every 23 min
10:00 - 16:00 every 25 min
16:00 - 20:00 every 26 min
20:00 - 23:58 every 25 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 9
Geçtiği sokaklar:
Avtobusnyy pereulok - Avtobusnaya ulitsa - Novo-Nikitinskaya ulitsa - Shuvalovskiy prospekt - Parashyutnaya ulitsa - Kolomyazhskiy prospekt - prospekt Ispytateley - Svetlanovskaya ploshchad' - Svetlanovskiy prospekt - prospekt Toreza (obratno: prospekt Toreza - ulitsa Kurchatova - ulitsa Zhaka Dyuklo - Svetlanovskiy prospekt)
Toplu Taşıma Dairesi:
SPb GUP "Passazhiravtotrans" (Avtobusnyy park №2)
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 10.63 km
Duraklar: 22
The length of the trip line №2: 11.29 km
Duraklar: 26
Duraklar: Avtobusnyy park №2 → Ploshchad' Muzhestva
Duraklar: Ploshchad' Muzhestva → Avtobusnyy park №2
Yorumlar :