Hattın harita üzerinde güzergahı
Terminal Santa Rosa
→
Óvalo Mispireta
Terminal Santa Rosa → Óvalo Mispireta
Óvalo Mispireta → Terminal Santa Rosa
See route stops on the map
CloseService Directions
Terminal Santa Rosa → Óvalo Mispireta
Óvalo Mispireta → Terminal Santa Rosa
Şehir:
San Vicente de Canete
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs SV01
Geçtiği sokaklar:
Hacia Imperial:
Calle S/N - Avenida S/N - Calle S/N - Pasaje S/N - Antigua Carretera Panamericana Sur (LM-127) - Avenida Las Cerezas - Calle Los Nísperos - Avenida Las Ciruelas - Antigua Carretera Panamericana Sur (LM-127) - Jirón Mariscal Castilla - Avenida 28 de Julio - Avenida José Gálvez - Avenida Santa Rosalía - Avenida Mariscal Benavides (PE-24) - Avenida Ramos (PE-24) - Calle 28 de Julio - Avenida Benigno Ríos - Calle San Martín - Calle 9 - Jirón Augusto Bernandino Leguía - Calle 13 - Avenida Víctor Raúl Haya de la Torre - Calle S/N - Avenida Cerro Alegre - Avenida La Mar (LM-874) - Avenida Óscar Ramos Cabieses - Calle Juan Calagua - Óvalo Mispireta.
Hacia San Vicente:
Óvalo Mispireta - Calle Juan Calagua - Avenida Óscar Ramos Cabieses - Jirón Salvador Solís - Calle 28 de Julio - Jirón Augusto Bernandino Leguía - Jirón Ayacucho - Jirón El Carmen (PE-24) - Avenida Mariscal Benavides (PE-24) - Calle Garro - Avenida Libertadores - Antigua Carretera Panamericana Sur (LM-127) - Avenida José Gálvez - Avenida 28 de Julio - Antigua Carretera Panamericana Sur (LM-127) - Pasaje S/N - Calle S/N - Avenida S/N - Calle S/N.
Toplu Taşıma Dairesi:
Señor de la Asunción Cachuy Nº 1 S.A. / Virgen Nuestra Señora del Carmen S.A. /Señor de los Milagros S.A. / Corazón de Jesús S.A.C.
Ek Bilgi:
Empresa de Transportes de Pasajeros de Servicio Rápido Señor de la Asunción Cachuy Nº 1 S.A. / Empresa de Transportes Interurbano Virgen Nuestra Señora del Carmen S.A. / Empresa de Transporte de Pasajeros de Servicio Rápido Señor de los Milagros S.A. / Empresa de Transporte de Servicio Rápido Corazón de Jesús S.A.C.
Ruta SV01 (San Vicente - Imperial)
Seudónimo: La A
Código Anterior: Ruta A
Autorizado por la Municipalidad Provincial de Cañete (MPC).
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 11.39 km
Duraklar: 54
The length of the trip line №2: 9.59 km
Duraklar: 40
Duraklar: Terminal Santa Rosa → Óvalo Mispireta
Duraklar: Óvalo Mispireta → Terminal Santa Rosa
Yorumlar :